Formy płatności

Formy płatności


W kokko za swoje zamówienie możesz zapłacić:

Przelewem online

 
Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez certyfikowanego dostawcę rozwiązań patniczych PayU / Blue Media S.A. Blue Media S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash. Posiada certyfikat PCI DSS i działa zgodnie z normą ISO 27001. Rozwiązania Blue Media spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF i UODO.

 

Operator płatności internetowych pozwala dokonać bezpiecznej, szybkiej i wygodnej płatności za zakupy kartą kredytową albo przelewem z banków:

 

Przelewem tradycyjnym

 
Przelewem na numer konta bankowego: 65 1090 1375 0000 0001 5034 7139 (Santander Bank Polska)

Jeśli preferujesz samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie ta forma płatności jest dla Ciebie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, mailem otrzymasz numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę.

Twoje zamówienie zaczniemy realizować, kiedy tylko na naszym rachunku bankowym zostanie zaksięgowana wpłata. Jeśli chcesz ten proces przyspieszyć, wyślij nam maila z potwierdzeniem dokonania zapłaty.

Pamiętaj, by w tytule przelewu wpisać numer zamówienia!

Na zapłatę oczekujemy 2 dni, licząc od następnego dnia od złożenia zamówienia. Za dzień zapłaty uważa się dzień uznania wpłaty na naszym rachunku bankowym. Nieopłacone w podanym terminie zamówienia uznajemy za nieważne.

 

Za pobraniem

 
Za swoje zakupy możesz zapłacić kartą albo gotówką kurierowi dopiero przy odbiorze przesyłki. Zamawiając swoją przesyłkę do paczkomatu  możesz zapłacić za nią kartą (usługa dostępna w wybranych paczkomatach) albo BLIKiem (usług dostępna w większości paczkomatów).

 

 

Porcja radości w Twojej skrzynce odbiorczej.

Skorzystaj z 5% zniżki po dołączeniu do naszego newslettera.

Informacje handlowe *
*Tylko przy pierwszej rejestracji. Rabat ważny tylko raz przy zakupie w sklepie internetowym.
Minimalna wartość zamówienia 299 zł.